Šatní skříň 3P-L

Prostorná šatní skříň se zrcadlovými dveřmi a 2 plnými dveřmi z masivního borovicového dřeva. Vnitřní vybavení skříně uvidíte v naší... více informací »
Šatní skříň  3P-L
20 270 Kč
Ověřit dostupnost
Prostorná šatní skříň se zrcadlovými dveřmi a 2 plnými dveřmi z masivního borovicového dřeva. Vnitřní vybavení skříně uvidíte v naší...

Prostorná šatní skříň se zrcadlovými dveřmi a 2 plnými dveřmi z masivního borovicového dřeva. Vnitřní vybavení skříně uvidíte v naší galerii. Nábytek s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Záda šatní skříně jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme v demontu. Skříň nejvhodněji umístěte do obývacích pokojů nebo ložnic. Pro ještě více úložného místa doporučujeme objednat nástavec (viz související produkty). Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.


Unikátní kus Šatní skříň 3P-L můžete pořídit zrovna tu na našich stránkách v sekci šatní skříně. Nyní můžete získat akční produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete více kvalitních produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Tato značka FORLIVING s.r.o. poskytuje špičkové produkty.

Vynikající výrobek Šatní skříň 3P-L pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat právě opravdu levně. Aktuálně v akci za 20 270 Kč.