Šatní skříň B7

Luxusní šatní skříň Brando B7 se 4 dvířky nabízíme z lamina v dezénu bílá / beton. Přední fronty ve vysokém bílém lesku... více informací »
Šatní skříň  B7
9 115 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní šatní skříň Brando B7 se 4 dvířky nabízíme z lamina v dezénu bílá / beton. Přední fronty ve vysokém bílém lesku...

Luxusní šatní skříň Brando B7 se 4 dvířky nabízíme z lamina v dezénu bílá / beton. Přední fronty ve vysokém bílém lesku společně s vyfrézovanými úchyty dodávají místnosti nádech elegance. V naší nabídce naleznete ucelený obývací pokoj Brando. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Brando a vyskládejte si obývací pokoj a jídelnu dle vašich představ a možností. Dodáváme v demontu. Korpusy a vrchní desky nábytku Brando mají sílu lamina 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky jsou plastové, úchyty frézované a sklo na předních plochách tvrzené.

Kvalitní kousek Šatní skříň B7 pořídíte bezstarostně u nás v kategorii šatní skříně! Vyberte si ještě podobné produkty z této známé kategorie za extra cenu! Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout kvalitní zboží za akční ceny! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás více skvělých produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Šatní skříň B7 od této skvělé značky FORLIVING s.r.o. máte možnost koupit právě zde téměř zdarma! Teď za akční cenu 9 115 Kč.