Šatní skříň DN9

Šatní skříň Dorian DN9 se 2 zásuvkami a 2 dvířky nabízíme z lamina a MDF v dezénu dub april. Stylová dekorativní lišta s LED... více informací »
Šatní skříň  DN9
12 527 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň Dorian DN9 se 2 zásuvkami a 2 dvířky nabízíme z lamina a MDF v dezénu dub april. Stylová dekorativní lišta s LED...

Šatní skříň Dorian DN9 se 2 zásuvkami a 2 dvířky nabízíme z lamina a MDF v dezénu dub april. Stylová dekorativní lišta s LED osvětlením, černé detaily a kovové úchytky dodávají nábytku nádech luxusu. V prostoru za dvířky je jedna police a šatní tyč. Potřebujete-li ještě více úložných prostorů, prohlédněte si atraktivní kolekci Dorian a vyskládejte si obývací pokoj či jídelnu dle vašich představ a možností. Korpusy nábytku Dorian mají sílu lamina a MDF 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm a 1,5mm. Vrchní desky jsou z lamina o síle 22 mm. Přední fronty jsou potaženy PVC folií. Nožky i úchytky jsou kovové, sklo na předních plochách temperované. Další předností je systém tichého dovírání dvířek. Zásuvky mají kvalitní GTV pojezdy s plnovýsuvem. Dodáváme v demontu.


Tento vynikající kus lze sehnat přímo tady na našich stránkách umístěný v kategorii šatní skříně. Nyní si můžete vybrat nové produkty ve zmíněné kategorii za super ceny. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Šatní skříň DN9 od výrobce s dlouholetou historií FORLIVING s.r.o. máte možnost koupit momentálně za parádní cenu! V současnosti za 12 527 Kč.