Šatní skříň ELBA 0924 s kovanými prvky

Elegantní šatní skříň ELBA z dubové dýhy se 2 plnými dveřmi a kovanými prvky. Dvoudvéřovou skříň s plechovými boky nabízíme v mnoha... více informací »
Šatní skříň ELBA 0924 s kovanými prvky
36 554 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní šatní skříň ELBA z dubové dýhy se 2 plnými dveřmi a kovanými prvky. Dvoudvéřovou skříň s plechovými boky nabízíme v mnoha...

Elegantní šatní skříň ELBA z dubové dýhy se 2 plnými dveřmi a kovanými prvky. Dvoudvéřovou skříň s plechovými boky nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Zkombinujte si svůj pokoj z elegantních prvků celé kolekce Elba. Skříň dodáváme bez zobrazených dekorací již smontovanou. Šatní skříň ELBA najdete v naší nabídce pouze v dubové dýze nikoliv v masivním dubu!


Ve slevě tento produkt Šatní skříň ELBA 0924 s kovanými prvky dostanete právě zde tady na našem webu zařazený v sekci šatní skříně. Připravili jsme oblíbené zboží ze zmíněné sekce jednoduše online.

Akční výrobek Šatní skříň ELBA 0924 s kovanými prvky od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte zde teď právě opravdu levně! Ceny již od 36 554 Kč.