Šatní skříň Liol LI9

Šatní skříň z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má... více informací »
Šatní skříň Liol LI9
15 584 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má...

Šatní skříň z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní vzhled. Produkty této kolekce se hodí do moderního interiéru a lze je využít při zařizování obývacích pokojů, jídelen či ložnic. Snadné otevírání dvířek a zásuvek zajišťují atypické úchytky, které nenarušují jejich vzhled. Šatní skříň má 2 plné dveře a dveře se zrcadlem. Čela dveří jsou v bílém lesku. Ke skříni lze dokoupit LED osvětlení (viz související zboží). Vnitřní vybavení skříně (viz obrázek níže). Dodáváno v demontu. Šatní skříň je součástí kolekce Lionel.


Zajímavý produkt Šatní skříň Liol LI9 získáte pohodlně tu v oblíbené kategorii šatní skříně! Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty z této populární sekce na pár kliknutí! U nás nabízíme více, u nás totiž najdete další skvělé kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kus Šatní skříň Liol LI9 od společnosti se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. snadno seženete na našich stránkách nyní téměř zdarma! Nyní nakoupíte za 15 584 Kč.