Šatní skříň Lotta 2D2S

Skříňa je vyrobená z lamina o síle 16 mm. Horní deska je zesílena, má tloušťku 25 mm a tak zajistí větší stabilitu skříně.... více informací »
Šatní skříň Lotta  2D2S
6 166 Kč
Ověřit dostupnost
Skříňa je vyrobená z lamina o síle 16 mm. Horní deska je zesílena, má tloušťku 25 mm a tak zajistí větší stabilitu skříně....

Skříňa je vyrobená z lamina o síle 16 mm. Horní deska je zesílena, má tloušťku 25 mm a tak zajistí větší stabilitu skříně. Nožky, které jsou 15 cm vysoké, jsou z masivu v moření dub sonoma. Skříň nabízí dostatek úložného prostoru, navíc je vybavená 2 praktickými zásuvkami. Zásuvky mají kovové pojezdy. Dřevěné úchytky v odstínu dub sonoma dolaďují retro design skříně. Uvnitř je skříň vybavená šatní tyčí. Dodáváme v demontu.


Velmi oblíbený produkt můžete získat lehce na webu zařazený v sekci šatní skříně! Podívejte se na vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce najdete další vybrané kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento neodolatelný výrobek Šatní skříň Lotta 2D2S pocházející od značky FORLIVING s.r.o. pohodlně dostanete v naší aktuální nabídce v bezva akci! Aktuálně v akci za 6 166 Kč.
Další produkty z kategorie Šatní skříně