Šatní skříň LT9

Prostornou šatní skříň Loft LT9 z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Skříň má 2 praktické zásuvky a 2 plná dvířka, za... více informací »
Šatní skříň  LT9
10 710 Kč
Ověřit dostupnost
Prostornou šatní skříň Loft LT9 z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Skříň má 2 praktické zásuvky a 2 plná dvířka, za...

Prostornou šatní skříň Loft LT9 z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Skříň má 2 praktické zásuvky a 2 plná dvířka, za kterými naleznete polici a šatní tyč. Stylové kovové nohy dodávají nábytku lehkost. Černá barva krásně koresponduje s kovovými úchytkami a ozdobným elementem podél korpusu a zdůrazňuje mimořádnou eleganci nábytku. V naší nabídce naleznete ucelené sestavy Loft (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Loft a vyberte si nábytek dle vašich představ a možností.

Akční a ve slevě produkt můžete získat právě nyní tady na webu v oblíbené sekci šatní skříně! Najděte si ještě jiné produkty z této populární kategorie v bezva akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vám představuje špičkové zboží. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete více produktů značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní produkt Šatní skříň LT9 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte na našich stránkách skutečně levně! Nyní lze objednat jen za 10 710 Kč.