Šatní skříň Malta S2D artisan

Šatní skříň Malta S2D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci se šedou barvou. Prostorná skříň má klasické 2... více informací »
Šatní skříň Malta S2D artisan
6 582 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň Malta S2D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci se šedou barvou. Prostorná skříň má klasické 2...

Šatní skříň Malta S2D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci se šedou barvou. Prostorná skříň má klasické 2 dveře. V levé části naleznete polici a šatní tyč, pravou část dělí 4 police. Kolekce Malta si díky kombinaci čistých linií a funkčnosti najde místo v mnoha obývacích pokojích či ložnicích. Dekor hřejivého dubu artisan s matnou šedou učiní každý pokoj jedinečným. Skříň vám dodáme v demontu. Prohlédněte si kompletní nabídku bezúchytkového systému Malta v celé své kráse.

Nový produkt Šatní skříň Malta S2D získáte bezprostředně tu na stránkách v kategorii šatní skříně. Prozkoumejte zlevněné výrobky z této populární kategorie za příznivou cenu! Dodavatel FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní výrobky !

Tento akční produkt Šatní skříň Malta S2D artisan od společnosti se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte na našich stránkách teď za outletovou cenu! Ve skvělé akci za 6 582 Kč.