Šatní skříň MOBIUS 2D alpská

Šatní skříň Mobius 2D nabízíme z lamina v bílém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm... více informací »
Šatní skříň MOBIUS 2D alpská
7 066 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň Mobius 2D nabízíme z lamina v bílém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm...

Šatní skříň Mobius 2D nabízíme z lamina v bílém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní skříň se 2 dveřmi a zásuvkou s push-click mechanismem je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat. Dodáváme v demontu – bez kovového rámu, který si objednáte samostatně viz související produkty. Vybírat můžete ze 3 výšek rámu a široká škála skříňových prvků systému Mobius vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor ve vašem domově či kanceláři. Samotné uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přiděláte do výšky, která vám vyhovuje.


Kvalitní a levný produkt Šatní skříň MOBIUS 2D lze zakoupit ještě tu ve známé sekci šatní skříně! Nyní si můžete pořídit kvalitní kusy ze zmíněné sekce za skvělou cenu. Značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává skvělé zboží. za extra cenu. Nové kousky každý den. To ale však není vše, u nás vám nabízíme více. U nás najdete další kvalitní produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Žádaný kousek Šatní skříň MOBIUS 2D alpská od výrobce s dlouholetou historií FORLIVING s.r.o. je k dostání právě teď v naší nabídce za akční cenu. Aktuálně za 7 066 Kč.