Šatní skříň Rea 700

Šatní skříň s nástavci, zrcadlem a zásuvkami. Skříň je vyrobena z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 mm. Skříň má hrany opatřené... více informací »
Šatní skříň Rea 700
9 898 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň s nástavci, zrcadlem a zásuvkami. Skříň je vyrobena z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 mm. Skříň má hrany opatřené...

Šatní skříň s nástavci, zrcadlem a zásuvkami. Skříň je vyrobena z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 mm. Skříň má hrany opatřené 0,5 mm ABS. Na výběr z několika dezénů. Dodáváno v demontu, vnitřní vybavení viz obrázek níže.

Tento diskontní výrobek Šatní skříň Rea 700 máte možnost koupit ještě na webu v populární rubrice šatní skříně. Prozkoumejte vyjímečné kousky z této oblíbené sekce za super ceny. Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte na další kvalitní produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Významná značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní zboží Přesvědčte se sami!

Kvalitní a žádaný kus Šatní skříň Rea 700 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní se slevou! Cena od 9 898 Kč.