Šatní skříň Rea Atlanta 2

Šatní skříň Atlanta je skvělou ukázkou toho, jak se dá zkombinovat funkčnost, praktičnost a příjemný design v jednom. Posuvné dveře nezabírají... více informací »
Šatní skříň Rea Atlanta 2
12 088 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň Atlanta je skvělou ukázkou toho, jak se dá zkombinovat funkčnost, praktičnost a příjemný design v jednom. Posuvné dveře nezabírají...

Šatní skříň Atlanta je skvělou ukázkou toho, jak se dá zkombinovat funkčnost, praktičnost a příjemný design v jednom. Posuvné dveře nezabírají zbytečně navíc žádný prostor, takže skříň můžete umístit i do uzších částí bytu jako jsou chodby. Středové dveře mají zrcadlo a tak opticky zvětší každou místnost. Skříň je vyrobená z lamina o síle 15 mm, hrany mají 0,5 mm ABS a tak jsou lépe chráněné proti poškození. Skříň si můžete vybrat z několik dezénů, a tak si jistě vyberete ten pravý tak, aby vám nový kousek nábytku doma příjemně ladil. Vnitřek skříně obsahuje 4 police a šatní tyč. Rozvržení vnitřku naleznete na obrázku v galerii. Dodáváme v demontu.

Tento neodolatelný produkt Šatní skříň Rea Atlanta 2 lze sehnat ještě tady na stránkách v populární kategorii šatní skříně! Nyní si můžete vybrat parádní kusy z naší sekce za výhodné peníze! Populární výrobce FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout vynikající zboží. To však není všechno, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento kvalitní kus Šatní skříň Rea Atlanta 2 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít právě zde za výprodejovou cenu. Právě lze objednat jen za 12 088 Kč.