Šatní skříň Rea Houston 2

Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na... více informací »
Šatní skříň Rea Houston 2
15 458 Kč
Ověřit dostupnost
Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na...

Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na posuvný systém dveří je použito kování Hettich s celoživotní garancí kvality. Skříň je vyráběna v mnoha dezénech – lze vybrat viz varianty. Skříň je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, které je ohraněco 0,5 mm ABS. Vnitřní vybavení skříně obsahuje 4 police a šatní tyč. Dodáváno v demontu.

Tento kvalitní produkt Šatní skříň Rea Houston 2 jde pořídit teď tady na webu v populární rubrice šatní skříně. Nyní můžete najít ještě další produkty z této oblíbené kategorie z pohodlí domova. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. představuje prvotřídní výrobky. To není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Šatní skříň Rea Houston 2 od top značky FORLIVING s.r.o. můžete najít právě nyní skutečně levně! Nyní lze objednat jen za 15 458 Kč.