Šatní skříň Rea Houston 4-ZR

Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do... více informací »
Šatní skříň Rea Houston 4-ZR
17 920 Kč
Ověřit dostupnost
Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do...

Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na posuvný systém dveří je použito kování Hettich s celoživotní garancí kvality. Skříň je vyráběna v několika dezénech – lze vybrat viz varianty. Skříň je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, které je ohraněco 0,5 mm ABS. Jedny posuvné dveře jsou opatřeny zrcadlem. Vnitřní vybavení skříně obsahuje 6 polic a šatní tyč. Dodáváno v demontu.


Tento vynikající produkt Šatní skříň Rea Houston 4-ZR můžete nakoupit bezstarostně tu na webu umístěný v rubrice šatní skříně! Mrkněte na ještě podobné kusy z naší sekce ve slevě! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka FORLIVING s.r.o. vám nabízí kvalitní produkty. za výhodné ceny!

Tento výjimečný produkt Šatní skříň Rea Houston 4-ZR od známého dodavatele FORLIVING s.r.o. lze získat na našich stránkách nyní za nejnižší cenu. Aktuálně za 17 920 Kč.