Šatní skříň Rea Houston 4

Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na... více informací »
Šatní skříň Rea Houston 4
14 860 Kč
Ověřit dostupnost
Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na...

Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na posuvný systém dveří je použito kování Hettich s celoživotní garancí kvality. Skříň je vyráběna v mnoha dezénech – lze vybrat viz varianty. Skříň je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, které je ohraněco 0,5 mm ABS. Vnitřní vybavení skříně obsahuje 6 polic a šatní tyč. Dodáváno v demontu.


Tento exkluzivní produkt seženete bezprostředně tady a teď na našem webu ve známé kategorii šatní skříně. Pořiďte si zcela nové výrobky ze zmíněné sekce za extra cenu! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také více skvělých produktů značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Šatní skříň Rea Houston 4 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat u nás teď skutečně výhodně! Akční cena od 14 860 Kč.