Šatní skříň Rea Houston 5

Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na... více informací »
Šatní skříň Rea Houston 5
16 838 Kč
Ověřit dostupnost
Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na...

Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na posuvný systém dveří je použito kování Hettich s celoživotní garancí kvality. Skříň je vyráběna v mnoha dezénech – lze vybrat viz varianty. Skříň je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, které je ohraněno 0,5 mm ABS. Vnitřní vybavení skříně obsahuje 6 polic a šatní tyč. Dodáváno v demontu.

Hodně žádaný produkt Šatní skříň Rea Houston můžete pořídit právě teď tady na webu v oblíbené kategorii šatní skříně! Připravili jsme pro vás podobné produkty z naší rubriky za outletovou cenu! Výrobce FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o kvalitní produkty Udělejte radost sami sobě! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kus Šatní skříň Rea Houston 5 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat zde teď se slevou. Právě lze objednat jen za 16 838 Kč.