Šatní skříň Rico se zrcadlem

Moderní šatní skříň Rico 240 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové dveře jsou opatřeny... více informací »
Šatní skříň Rico  se zrcadlem
17 470 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní šatní skříň Rico 240 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové dveře jsou opatřeny...

Moderní šatní skříň Rico 240 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové dveře jsou opatřeny zrcadlem. Lze vybrat z více trendy dekorů (viz varianty). U šatní skříně je možné zvolit si vnitřní vybavení, možnosti najdete v rámci volitelných variant. Nákresy možných vnitřních uspořádání naleznete také v galerii. Skříň je dodávána v demontu. Vysvětlení k volbě barevného provedení – korpus / přední plocha / pásek.


Tento levný produkt Šatní skříň Rico se lze sehnat také tady na našich stránkách ve známé sekci šatní skříně. Mrkněte na další produkty z naší sekce za rozumné peníze.

Vynikající produkt Šatní skříň Rico se zrcadlem od našeho výrobce FORLIVING s.r.o. pohodlně pořídíte aktuálně extra výhodně! Nyní pořídíte za 17 470 Kč.