Šatní skříň S2D dub

Prostornou šatní skříň Frida S2D nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera v kombinaci s černými detaily. Za 4 dvířky naleznete až 8 praktických... více informací »
Šatní skříň  S2D dub
6 012 Kč
Ověřit dostupnost
Prostornou šatní skříň Frida S2D nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera v kombinaci s černými detaily. Za 4 dvířky naleznete až 8 praktických...

Prostornou šatní skříň Frida S2D nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera v kombinaci s černými detaily. Za 4 dvířky naleznete až 8 praktických prostorů pro přehledné uložení oblečení či šanonů. Prohlédněte si i další části systému Frida a vybavte si obývací pokoj podle svých možností. Předností této výrazné kolekce jsou vysoké nohy, které nábytku dodávají lehkost a zároveň vám usnadní úklid. Úchytky a nožky jsou plastové. Skříň vám dodáme v demontu.

Velmi prodávaný produkt Šatní skříň S2D dub lze zakoupit snadno tu na webu zařazený v rubrice šatní skříně! Nyní můžete získat parádní produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další skvělé kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí špičkový sortiment.

Oblíbený a akční výrobek Šatní skříň S2D dub od kvalitní společnosti FORLIVING s.r.o. máte možnost nakoupit právě zde ve slevě. Výhodně teď u nás za 6 012 Kč.