Šatní skříň S2D2S

Šatní skříň Brillo S2D2S disponuje 2 zásuvkami, uvnitř naleznete šatní tyč, polici v horní a dolní části. Korpus skříně je v bílé barvě,... více informací »
Šatní skříň  S2D2S
9 384 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň Brillo S2D2S disponuje 2 zásuvkami, uvnitř naleznete šatní tyč, polici v horní a dolní části. Korpus skříně je v bílé barvě,...

Šatní skříň Brillo S2D2S disponuje 2 zásuvkami, uvnitř naleznete šatní tyč, polici v horní a dolní části. Korpus skříně je v bílé barvě, dvířka v šedém laku. Nestárnoucí kombinace provedení s lakovanými dvířky se hodí do moderních i tradičních pokojů. Dodáváme v demontu. Kolekce nábytku Brillo snoubí moderní design s praktickým využitím nábytku v domácnosti. Design je inspirovaný Skandinávií, dřevěné nožky s dřevěnými úchytkami vnáší do kolekce nádech retro stylu, který slaví velký návrat. Prohlédněte si i další části systému Brillo a vybavte si obývací pokoj podle svých představ.


Unikátní a žádaný produkt můžete nakoupit teď tu na našich stránkách zařazený v sekci šatní skříně! Nyní najdete oblíbené produkty z této populární sekce za výborné peníze!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Šatní skříň S2D2S od výrobce FORLIVING s.r.o. seženete právě nyní za výhodnou cenu. V akci od 9 384 Kč.