Šatní skříň TS6

Moderní šatní skříň vyrobená z kvalitního lamina je součástí kolekce Tes. Korpus šatní skříně má sílu 28 mm. V rámci volitelných variant... více informací »
Šatní skříň  TS6
11 109 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní šatní skříň vyrobená z kvalitního lamina je součástí kolekce Tes. Korpus šatní skříně má sílu 28 mm. V rámci volitelných variant...

Moderní šatní skříň vyrobená z kvalitního lamina je součástí kolekce Tes. Korpus šatní skříně má sílu 28 mm. V rámci volitelných variant lze zvolit dezén lamina. Šatní skříň má 2 plné dveře, které jsou vyrobena z MDF o síle 16 mm. Hrany šatní skříně jsou opatřeny ABS. Uvnitř skříně je police a šatní tyč. Tuto kolekci snoubí elegance a moderní provedení. Nábytek lze využít při zařízení obývacích pokojů nebo jídelen v moderním stylu. Eleganci celé kolekce Tes podtrhuje dotykový bezúchytkový systém otevírání dvířek a zásuvek Push to open. Dodáváme v demontu. Šatní skříň je součástí kolekce Tes.


Velmi prodávaný kus Šatní skříň TS6 je k sehnání bez obtíží na stránkách umístěný v rubrice šatní skříně! Vyhledejte si ještě podobné produkty z této známé rubriky ve slevě. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Máme v nabídce další kvalitní zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek Šatní skříň TS6 značky FORLIVING s.r.o. můžete najít nyní levně. Cena již od 11 109 Kč.