Šatní skříň WOOD 4D

Šatní skříň WOOD 4D nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Úložný prostor naleznete v policích za 4 dvířky. Vnitřní... více informací »
Šatní skříň WOOD 4D
6 424 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň WOOD 4D nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Úložný prostor naleznete v policích za 4 dvířky. Vnitřní...

Šatní skříň WOOD 4D nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý s černými detaily. Úložný prostor naleznete v policích za 4 dvířky. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce Wood bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Kombinace dřeva s černou působí úžasně, dodává interiéru elegantní vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.


Oblíbený a kvalitní kus je k sehnání právě tady na webu umístěný v sekci šatní skříně. Najděte si podobné produkty ze zmíněné kategorie na pár kliknutí.

Kvalitní produkt Šatní skříň WOOD 4D pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit tady teď se slevou! Nabídka od 6 424 Kč.