Šatník – kombinovaný

Masiv - smrk. 3x zásuvka, 3x dvířka, 2x tyč, 2x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,... více informací »
Šatník - kombinovaný
32 434 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. 3x zásuvka, 3x dvířka, 2x tyč, 2x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,...

Masiv – smrk. 3x zásuvka, 3x dvířka, 2x tyč, 2x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 87 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.


Tento nejprodávanější produkt Šatník – kombinovaný lze koupit pohodlně tady na našem webu v kategorii šatní skříně! Nyní si můžete koupit podobné výrobky z této známé sekce za nejlepší ceny. To však není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také další prověřené zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. vám představuje špičkový sortiment

Ve slevě tento produkt Šatník - kombinovaný od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit zde skutečně levně! Aktuálně v akci za 32 434 Kč.