Šedá komoda Granda 4S

Komoda z kolekce nábytku Granda šedé barvy s efektem betonu. Skříňku se 4 zásuvkami z lamina doporučujeme připevnit ke stěně. Použitý materiál je... více informací »
Šedá komoda Granda 4S
4 190 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda z kolekce nábytku Granda šedé barvy s efektem betonu. Skříňku se 4 zásuvkami z lamina doporučujeme připevnit ke stěně. Použitý materiál je...

Komoda z kolekce nábytku Granda šedé barvy s efektem betonu. Skříňku se 4 zásuvkami z lamina doporučujeme připevnit ke stěně. Použitý materiál je odolný vůči poškrábání, poškození a vlhkosti. Hrany jsou ukončené dýhou ABS. Dodáváme v demontu. Komodu si můžete zakoupit spolu s ložnicovou sestavou Granda, kterou skvěle doplní.

Kvalitní a oblíbený kus jde sehnat již dnes tu na našich stránkách v oblíbené rubrice komody! Nyní můžete najít kvalitní produkty z této známé rubriky jednoduše online. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní výrobky. Podívejte se sami! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný kus Šedá komoda Granda 4S od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat tady a teď právě v akci. Právě teď jen za 4 190 Kč.