Sedací botník Milse bílý – černý sedák

Šířka 60 cm, hloubka 31 cm, výška 50 cm. Botník taburet s výklopnými dvířky. Výklopný botník v bílém provedení s černým... více informací »
Sedací botník Milse bílý - černý sedák
Značka: Donna Shop
2 169 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 60 cm, hloubka 31 cm, výška 50 cm. Botník taburet s výklopnými dvířky. Výklopný botník v bílém provedení s černým...

Šířka 60 cm, hloubka 31 cm, výška 50 cm. Botník taburet s výklopnými dvířky. Výklopný botník v bílém provedení s černým koženkovým sedákem skladem. Objednávku odesíláme do 24 hodin. Můžete si ji také vyzvednout osobně v Šenově u Nového Jičína.

Tento akční a ve slevě kousek jde koupit jednoduše u nás umístěný v sekci botníky! Nyní si můžete vybrat zcela nové produkty z naší sekce za extra cenu. Značka Donna Shop má k dispozici vysoce kvalitní produkty. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od výrobce Donna Shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Sedací botník Milse bílý - černý sedák od oblíbené značky Donna Shop jednoduše získáte zde teď skutečně výhodně! Nyní pořídíte jen za 2 169 Kč.