Sedací pytel BeanBag Design-abstrakt

Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný... více informací »
Sedací pytel BeanBag Design-abstrakt
2 789 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný...

Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Využít jej můžete i pro venkovní aktivity (např. na zahradě). Hlavní předností designového sedacího pytle je to, že každá jeho strana je potisknutá designovým motivem. Tento typ sedacího pytle je také vyroben z jemnějšího polyesteru, který je odolný vůči namáhání. Parametry: Materiál: polyester se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: 189 x 140 cm Barva: abstrakt Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – každá strana sedacího pytle je potisknutá designovým motivem – odepínatelné popruhy – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno trojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek je třeba očistit, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.


Exkluzivní výrobek Sedací pytel BeanBag Design-abstrakt můžete získat právě na webu ve známé sekci sedací vaky! Mrkněte na jiné výrobky ve zmiňované sekci z pohodlí domova. Přední značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí skvělé produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem. To však není všechno, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Sedací pytel BeanBag Design-abstrakt originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete tady a teď právě opravdu levně. Nabídka od 2 789 Kč.