Sedací pytel BeanBag duo-purple-turquoise

Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný... více informací »
Sedací pytel BeanBag duo-purple-turquoise
Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný...

Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Hlavní předností sedacího pytle duo je, že každá jeho strana má jinou barvu, kterou lze měnit dle nálady a prostředí. Lze například používat i na vaší terase nebo zahradě. Vaky DUO snadno přizpůsobíte do tvaru křesla či lehátka, a to i například do bazénu v teplých letních dnech. Systém trojitého zapínání totiž zamezí uniknutí náplně do vody. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: 189 x 140 cm Barva: purple – turquoise (fialová – tyrkysová) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – každá strana jiná barva – odepínatelné popruhy – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno trojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek je třeba očistit, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Exkluzivní produkt Sedací pytel BeanBag duo-purple-turquoise jde koupit bez obtíží na našich stránkách v sekci sedací vaky. Nyní koupíte ještě další kusy ve zmiňované rubrice za rozumné peníze! Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje velmi kvalitní zboží. To však není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na více skvělých produktů značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Sedací pytel BeanBag duo-purple-turquoise od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete na našich stránkách nyní téměř zdarma. Právě teď jen za 2 289 Kč.