Sedací pytel BeanBag OutBag fluo orange

Sedací pytel OutBag fluo orange ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i dospělé. Využijete... více informací »
Sedací pytel BeanBag OutBag fluo orange
1 789 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací pytel OutBag fluo orange ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i dospělé. Využijete...

Sedací pytel OutBag fluo orange ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i dospělé. Využijete jej v obývacím pokoji, ložnici či dětském pokoji, ale i pro venkovní aktivity (např. na zahradě). Náplň pytle tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: D80 cm x Š80 cm x V90 cm Barva: fluo orange (zářivě oranžová) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Povrch dle potřeby očistěte pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek následně očistěte vodou, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Kvalitní a oblíbený kousek Sedací pytel BeanBag OutBag fluo orange máte možnost dostat lehce tu na webu zařazený v sekci sedací vaky. Najděte si ostatní produkty z této známé kategorie jednoduše online! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. představuje prvotřídní výrobky

Tento velmi oblíbený kus Sedací pytel BeanBag OutBag fluo orange od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit zde teď levně! Cena od 1 789 Kč.