Sedací pytel BeanBag OutBag pink

Sedací pytel OutBag pink ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i dospělé. Využijete jej v... více informací »
Sedací pytel BeanBag OutBag pink
Sedací pytel OutBag pink ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i dospělé. Využijete jej v...

Sedací pytel OutBag pink ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i dospělé. Využijete jej v obývacím pokoji, ložnici či dětském pokoji, ale i pro venkovní aktivity (např. na zahradě). Náplň pytle tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: D80 cm x Š80 cm x V90 cm Barva: pink (růžová) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Povrch dle potřeby očistěte pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek následně očistěte vodou, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Unikátní a oblíbený produkt Sedací pytel BeanBag OutBag máte možnost dostat mimo jiné tady a teď na našich stránkách v sekci sedací vaky. Nyní získáte zlevněné produkty z této populární sekce za super ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. vám poskytuje skvělé výrobky Udělejte radost sami sobě.

Akční kus Sedací pytel BeanBag OutBag pink od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete tady teď právě ve slevě! Nabídka již od 1 789 Kč.