Sedací pytel BeanBag OutBag rubin

Sedací pytel OutBag rubin ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i dospělé. Využijete jej v... více informací »
Sedací pytel BeanBag OutBag rubin
1 789 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací pytel OutBag rubin ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i dospělé. Využijete jej v...

Sedací pytel OutBag rubin ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i dospělé. Využijete jej v obývacím pokoji, ložnici či dětském pokoji, ale i pro venkovní aktivity (např. na zahradě). Náplň pytle tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: D80 cm x Š80 cm x V90 cm Barva: rubin (sytě červená) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Povrch dle potřeby očistěte pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek následně očistěte vodou, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Velmi žádaný produkt Sedací pytel BeanBag OutBag můžete získat lehce tady na webu ve známé sekci sedací vaky. Nyní pořídíte parádní výrobky ve zmiňované kategorii za outletovou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více. Máme v nabídce také další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka FORLIVING s.r.o. představuje prvotřídní sortiment

Tento velmi žádaný kus Sedací pytel BeanBag OutBag rubin od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. můžete najít tady a teď právě ve slevě. Nyní za akční cenu 1 789 Kč.