Sedací pytel BeanBag OutBag sea green

Sedací pytel OutBag sea green ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i dospělé. Využijete... více informací »
Sedací pytel BeanBag OutBag sea green
1 789 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací pytel OutBag sea green ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i dospělé. Využijete...

Sedací pytel OutBag sea green ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i dospělé. Využijete jej v obývacím pokoji, ložnici či dětském pokoji, ale i pro venkovní aktivity (např. na zahradě). Náplň pytle tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: D80 cm x Š80 cm x V90 cm Barva: sea green (modro zelená) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Povrch dle potřeby očistěte pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek následně očistěte vodou, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Nejprodávanější produkt Sedací pytel BeanBag OutBag sea naleznete pohodlně na našich stránkách v populární rubrice sedací vaky. Nyní můžete koupit ostatní kousky ze zmíněné rubriky v akci! Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento oblíbený produkt Sedací pytel BeanBag OutBag sea green od známé značky FORLIVING s.r.o. získáte u nás skutečně levně. Akční ceny již od 1 789 Kč.