Sedací pytel BeanBag perfekt-limet

Sedací vaky mají systém trojího zapínání, tudíž není možné samovolně vysypat náplň vaku a zároveň slouží k bezpečnosti dětí před... více informací »
Sedací pytel BeanBag perfekt-limet
2 089 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací vaky mají systém trojího zapínání, tudíž není možné samovolně vysypat náplň vaku a zároveň slouží k bezpečnosti dětí před...

Sedací vaky mají systém trojího zapínání, tudíž není možné samovolně vysypat náplň vaku a zároveň slouží k bezpečnosti dětí před samovolným rozepnutím. Sedací pytel má kvalitní dvojité prošívání. Sedací vak je vhodný do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Využít jej můžete také jako lůžko či relaxační polštář před TV. Sedací vak má voděodolný a omyvatelný povrch, a proto je vhodný i na zahradu, kde můžete relaxovat na sluníčku. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: 179 x 140 cm Barva: limet (křiklavě zelená) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno trojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek je třeba očistit, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Vysoce kvalitní produkt můžete koupit také tu na našem webu zařazený v sekci sedací vaky. Nyní můžete najít kvalitní produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. vyrábí skvělé zboží. A tady je důkaz! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Sedací pytel BeanBag perfekt-limet od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte u nás právě skutečně levně! Nyní pořídíte jen za 2 089 Kč.