Sedací souprava Oregon-tvar U levá

Sedací souprava Oregon ve tvaru U. Sedací souprava má rozklad s funkcí příležitostného spaní a úložný prostor. Levá varianta.... více informací »
Sedací souprava Oregon-tvar U levá
36 580 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací souprava Oregon ve tvaru U. Sedací souprava má rozklad s funkcí příležitostného spaní a úložný prostor. Levá varianta....

Sedací souprava Oregon ve tvaru U. Sedací souprava má rozklad s funkcí příležitostného spaní a úložný prostor. Levá varianta. Korpus je v ekokůži a sedáky a opěráky čalouněné látkou. Čalounění dle vyobrazení – bílá ekokůže Bronco 800 v kombinaci s látkou šenil Savana 5 v šedé barvě. Rozměry: – šířka 309 cm – hloubka 241/160 cm – výška 86 cm – spací plocha 271×140 cm

Tento skvělý produkt Sedací souprava Oregon-tvar U levá máte možnost nakoupit taky tady na stránkách v oblíbené kategorii sedací soupravy. Nyní získáte další výrobky z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Sedací souprava Oregon-tvar U levá od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní skutečně levně. Akční ceny již od 36 580 Kč.