Sedací souprava Scout-tvar U

Zajímavá sedací souprava Scout tvaru U. Příjemně měkké a pohodlné sezení zajišťují sedáky z vysoce elastickou pěnou. Kostra... více informací »
Sedací souprava Scout-tvar U
38 710 Kč
Ověřit dostupnost
Zajímavá sedací souprava Scout tvaru U. Příjemně měkké a pohodlné sezení zajišťují sedáky z vysoce elastickou pěnou. Kostra...

Zajímavá sedací souprava Scout tvaru U. Příjemně měkké a pohodlné sezení zajišťují sedáky z vysoce elastickou pěnou. Kostra je z bukového masivu v kombinaci s DTD. Nožky jsou z černého tvrzeného plastu. Na výběr z mnoha druhů čalounění. Sedací souprava nedisponuje rozkladem ani úložným prostorem. Délka lenošky je 170 cm. Doplňkové polštářky nejsou zahrnuty v ceně. Model Scout patří mezi plánovatelné sedací soupravy, prostřednictvím jednotlivých dílů můžete sestavit sedací soupravu podle vlastního přání. Potřebujete radu nebo pomoc při sestavování sedačky? Kontaktujte naše specialisty prodeje na telefonním čísle 774 040 444.

Tento zlevněný výrobek lze pořídit taky tu na našem webu ve známé kategorii sedací soupravy. Prozkoumejte vyjímečné kousky z této populární rubriky za rozumné peníze.

Exkluzivní produkt Sedací souprava Scout-tvar U od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat právě zde téměř zdarma. Cena od 38 710 Kč.