Sedací souprava SCRABBLE, vodní hyacint

Sedací souprava SCRABBLE s konstrukcí z mahagonového dřeva nabízíme ve složení ze 2 křesílek a stolku. Povrch nádherné sedací soupravy vyniká... více informací »
Sedací souprava SCRABBLE
5 140 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací souprava SCRABBLE s konstrukcí z mahagonového dřeva nabízíme ve složení ze 2 křesílek a stolku. Povrch nádherné sedací soupravy vyniká...

Sedací souprava SCRABBLE s konstrukcí z mahagonového dřeva nabízíme ve složení ze 2 křesílek a stolku. Povrch nádherné sedací soupravy vyniká originalitou a funkčností výpletu ze svazků vodního hyacintu v přírodním odstínu. Na sedací ploše křesílek i na vrchní části stolku je vytvořena hladká dřevěná plocha pro zachování delší životnosti namáhaných částí sedací soupravy. Tento hladký povrch je lakován do černého odstínu. Ke křeslům dodáme také praktické podsedáky modrošedé barvy, které si můžete jednoduchým způsobem ke křesílku upevnit. Sedací souprava je skladná. Neváhejte s využitím sedací soupravy na lodžii, zimní zahradě či předsíni. Sedací souprava může být nádherným originálním doplňkem ve stylové kavárně, vstupních prostorách hotelu či penzionu.


Zcela unikátní produkt Sedací souprava SCRABBLE, vodní hyacint můžete sehnat rovnou tu na našem webu v oblíbené rubrice sedací soupravy. Nyní pořídíte zlevněné produkty ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Výjimečný kus Sedací souprava SCRABBLE, vodní hyacint od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte právě zde ve výprodejové akci. Akční cena 5 140 Kč.