Šedohnědá boxspring postel Maluxe 180×200

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu... více informací »
Šedohnědá boxspring postel Maluxe 180x200
28 990 Kč
Ověřit dostupnost
Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu...

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl – právě tento díl určuje název typu postele – boxspring. Spodní část je vyrobena z masivního rámu a je zároveň ortopedickým podkladem pro matraci. Přední výhodou je však jejich výška – díky zvýšení postelí se do nich snáze ulehá i vstává. Přes matrace je ještě navíc tzv. Topper, což je vrchní slabší matrace, která slouží jako ochrana matrací spodních a prodlužuje tak jejich životnost. Postel Maluxe je vybavena úložným prostorem a vysokým čelem. Dodáváme v demontu včetně matrace z bonelových pružin a PUR pěny, a vrchním Topperem. Nosnost: 120 kg na jedno lůžko Materiál Topper: pěna T25 Výška Topper: 5 cm Tvrdost matrace: středně tvrdý T3 Vhodné pro lidi s hmotností od 70 do 120 kg Možnost objednání i v jiných provedeních látky Gemma. Při individuální objednávce je třeba zaplatit 10% zálohu z dané částky. Po uhrazení zálohy bude váš požadavek zadán do výroby. Doba dodání 6-8 týdnů.

Nejprodávanější kus máte možnost sehnat také tady u nás v oblíbené sekci postele! Nyní koupíte vyjímečné zboží z této rubriky ve výhodné akci!

Zlevněný výrobek Šedohnědá boxspring postel Maluxe 180x200 od dodavatele s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. je dostupný tady a teď právě za zcela nejnižší cenu. Akční cena již od 28 990 Kč.