Set IDEAL postel vč. matrace a roštu

Rychlé a výhodné řešení kvalitního spánku v akčním setu Ideal. Dvoulůžkovou postel 180x200 cm nabízíme pouze v dekoru buk napojovaný, lak... více informací »
Set IDEAL postel vč. matrace a roštu
21 700 Kč
Ověřit dostupnost
Rychlé a výhodné řešení kvalitního spánku v akčním setu Ideal. Dvoulůžkovou postel 180x200 cm nabízíme pouze v dekoru buk napojovaný, lak...

Rychlé a výhodné řešení kvalitního spánku v akčním setu Ideal. Dvoulůžkovou postel 180×200 cm nabízíme pouze v dekoru buk napojovaný, lak transparentní a dodáváme ji v demontu. Komponenty akčního setu: – 1x postel VENTO 180×200 cm – 2x matrace TANZA 90×200 cm – 2x rošt PRIMAFLEX 90×200 cm Dvoulůžková postel Vento z kvalitního bukového masivu o síle 25mm (napojovaná spárovka). Hlavové čelo s podélným průřezem je vysoké 88,5 cm. Postel je povrchově upravena transparentním lakem, zaoblené hrany zvyšují bezpečnost. Díky profilovaným spojům do sebe jednotlivé dílce perfektně zapadají (tvarový spoj). Tloušťka lamina zabezpečuje stabilitu a pevnost konstrukce postele. Rozměry postele: – šířka 185 cm – délka 205 cm – celková výška 88,5 cm – výška boku postele 45,5 cm – ložná plocha postele 180×200 cm Oboustrannou matraci Tanza s volbou měkčí a tužší strany vyrábíme se speciálním prořezem pěny, která pomáhá odvádět vhlkost z jádra matrace. Matraci dodáváme vč. snímatelného a pratelného potahu Astra. Pro snadnější údržbu potah snadno rozdělíte pomocí zipu na 2 části a můžete je prát na 60°C. Maximální doporučené zatížení matrace je 100 kg. Lamelový rošt Primaflex je pevný rošt s 28 lamelami pro běžné spaní. Posuvné objímky umožňují nastavení tuhosti v bederní oblasti. Středový popruh zlepšuje stabilitu roštu. Maximální doporučené zatížení roštu je 120 kg.Výšku lehací plochy si můžete upravit díky nastavitelnému kování (4 polohy) s povrchovou úpravou proti korozi. Nejnižší pozice uložení roštu je 27,5 cm od země, nejvyšší 35 cm od země.


Velmi prodávaný kus Set IDEAL postel vč. matrace a roštu jde nakoupit rovnou tady na našem webu ve známé rubrice postele! Získejte parádní zboží z této oblíbené sekce za nejnižší cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kus Set IDEAL postel vč. matrace a roštu od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit právě zde ve slevě. Ceny od 21 700 Kč.