Set matrace Tanza a lamelového roštu Primaflex

Nabízíme vám set matrace Tanza a lamelového roštu Primaflex za extra výhodnou cenu. Oboustrannou matraci Tanza s volbou měkčí a... více informací »
Set matrace Tanza a lamelového roštu Primaflex
4 850 Kč
Ověřit dostupnost
Nabízíme vám set matrace Tanza a lamelového roštu Primaflex za extra výhodnou cenu. Oboustrannou matraci Tanza s volbou měkčí a...

Nabízíme vám set matrace Tanza a lamelového roštu Primaflex za extra výhodnou cenu. Oboustrannou matraci Tanza s volbou měkčí a tužší strany vyrábíme se speciálním prořezem pěny, která pomáhá odvádět vhlkost z jádra matrace. Lamelový rošt Primaflex je pevný rošt s 28 lamelami pro běžné spaní. Posuvné objímky umožňují nastavení tuhosti v bederní oblasti. Středový popruh zlepšuje stabilitu roštu. Matraci dodáváme vč. snímatelného a pratelného potahu Astra. Pro snadnější údržbu potah snadno rozdělíte pomocí zipu na 2 části a můžete je prát na 60°C. Maximální doporučené zatížení matrace je 100 kg, roštu 120 kg. Platnost akce pouze do vyprodání zásob. Vlastnosti: – rozměr 80×200 cm, 85×195 cm, 90×200 cm – výška matrace s potahem 16 cm – 3 anatomické zóny – vhodná pro alergiky – tuhost matrace: bílá část – měkčí, modrá část – střední tuhost – lamelový rošt – 28 lamel – záruka 2 roky


Tento designový produkt Set matrace Tanza a získáte právě tady u nás v oblíbené rubrice matrace. Vyhledejte si zlevněné zboží z této populární sekce na pár kliknutí! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Přední značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává top produkty.

Kvalitní a levný produkt Set matrace Tanza a lamelového roštu Primaflex od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte na našich stránkách teď právě opravdu výhodně! Právě teď jen za 4 850 Kč.