Skládací stůl Expert 6

Jednoduchý skládací stůl Expert 6 je vhodný do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, kde potřebujete šetřit místem. V... více informací »
Skládací stůl Expert 6
2 853 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchý skládací stůl Expert 6 je vhodný do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, kde potřebujete šetřit místem. V...

Jednoduchý skládací stůl Expert 6 je vhodný do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, kde potřebujete šetřit místem. V případě potřeby tento stůl jednoduše složíte, takže nezabírá mnoho místa. Stůl Expert 6 je vyrobený z lamina o síle 16 mm. Vybírat můžete z více dekorů (viz varianty). Dodáváme v demontu.


Zajímavý produkt Skládací stůl Expert 6 lze sehnat mimo jiné tady na našem webu v populární sekci jídelní stoly. Nyní si můžete koupit zlevněné zboží z této rubriky za super peníze! V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. prodává vysoce kvalitní zboží. za parádní ceny! Však to vidíte sami! To není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce další kvalitní kousky značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Skládací stůl Expert 6 od předního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete koupit teď za skvělou cenu. Nabídky od 2 853 Kč.