Skládací stůl Expert 9

Jednoduchý skládací stůl Expert 9 je vhodný do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, kde potřebujete šetřit místem. Stůl... více informací »
Skládací stůl Expert 9
2 375 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchý skládací stůl Expert 9 je vhodný do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, kde potřebujete šetřit místem. Stůl...

Jednoduchý skládací stůl Expert 9 je vhodný do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, kde potřebujete šetřit místem. Stůl lze jednoduše složit, takže nezabírá mnoho místa, ale zároveň výborně plní svoji funkci. Stůl Expert 9 je vyrobený z lamina o síle 16 mm. Lze vybrat z vícero dekorů (viz varianty). Dodáváno v demontu.


Velmi prodávaný kus je dostupný teď tu na našich stránkách v kategorii jídelní stoly! Připravili jsme ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za super peníze. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. vám poskytuje vynikající výrobky. se zárukou. To však není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce však také další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní výrobek Skládací stůl Expert 9 od dodavatele s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete bezpečně online za neuvěřitelně výhodnou cenu! Teď v akci 2 375 Kč.