Sklápěcí postel Roger s nástavcem

Originálně řešená sklápěcí postel Roger a praktickou nástavbou. Použitý materiál je 16 mm silné lamino, které je možné vybrat z několika... více informací »
Sklápěcí postel Roger s nástavcem
17 867 Kč
Ověřit dostupnost
Originálně řešená sklápěcí postel Roger a praktickou nástavbou. Použitý materiál je 16 mm silné lamino, které je možné vybrat z několika...

Originálně řešená sklápěcí postel Roger a praktickou nástavbou. Použitý materiál je 16 mm silné lamino, které je možné vybrat z několika dezénů. Jednoduchá manipulace zajišťuje bezproblémové užívání. Lůžko obsahuje laťový rošt, dodáváno bez matrace (lze doobjednat viz související zboží). Úchytky jsou stříbrné z tvrzeného plastu. Dodáváno v demontu. Nosnost 90 kg. Postel je nutné upevnit do zdi. Rozměry: – šířka 213 cm – hloubka 43 – 121 cm – výška 194 cm – ložná plocha lůžka 90×200 cm Postel Roger je možné zakoupit také ve variantě bez nástavby – viz související zboží.

Tento velmi žádaný výrobek můžete pořídit právě teď tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice postele! Nyní si můžete vybrat akční výrobky z této oblíbené sekce v akci! Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vám poskytuje špičkové produkty Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další prověřené zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Sklápěcí postel Roger s nástavcem od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. najdete právě teď za výprodejovou cenu. Teď za akční cenu 17 867 Kč.