Skříň 2,

Rustikální styl je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi dezén opravdového dřeva a venkovský způsob života. Silnější provedený nábytku je... více informací »
Skříň  2
Rustikální styl je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi dezén opravdového dřeva a venkovský způsob života. Silnější provedený nábytku je...

Rustikální styl je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi dezén opravdového dřeva a venkovský způsob života. Silnější provedený nábytku je také mnohem pevnější a odolnější vůči poškození. Kolekce sektorového nábytku Comedor je právě v tomto rustikálním provedení a skvěle ji umístíte nejen do vašeho domova, ale třeba také na chatu. Kombinovaná skříň vyrobená z lamina s ABS hranami je v dezénu dřeva dub lefkas. Pro uložení všeho potřebného máte k dispozici velkou část s věšákovou tyčí a menší část s policemi. Čela dveří jsou opatřena kovovými úchyty a prostřední dveře jsou zrcadlové. Použitý materiál je o síle 16 a 32 mm. Dodáváme v demontu. Provedení: dub lefkas lamino Rozměry: šířka 135 cm hloubka 57 cm výška 190 cm síla materiálu 16 a 32 mm Podívejte se také na další nábytek z této kolekce Comedor níže – viz související produkty.

Unikátní a oblíbený kus Skříň 2, od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete právě skutečně výhodně. Nabídka již od 6 690 Kč.