Skříň 2D IV9

Šatní skříň Ivo IV9 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Vnitřní vybavení si prohlédněte ve fotogalerii. Dekor dřeva v kombinaci s černými... více informací »
Skříň 2D  IV9
11 028 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň Ivo IV9 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Vnitřní vybavení si prohlédněte ve fotogalerii. Dekor dřeva v kombinaci s černými...

Šatní skříň Ivo IV9 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Vnitřní vybavení si prohlédněte ve fotogalerii. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí masivně. V naší nabídce naleznete ucelený obývací pokoj. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Ivo a vyskládejte si obývací pokoj a jídelnu dle vašich představ a možností. Dodáváme v demontu. Korpusy nábytku Ivo mají sílu lamina 16mm, vrchní desky 22mm a hrany chrání ABS 0,5mm a 1,5mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky a úchytky jsou kovové, sklo tvrzené.


Tento skvělý produkt máte možnost pořídit pohodlně na našich stránkách v populární kategorii šatní skříně! Nyní pořídíte oblíbené produkty z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. má k dispozici velmi kvalitní výrobky

Unikátní produkt Skříň 2D IV9 od značky FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách skutečně levně! Akční cena 11 028 Kč.