Skříň 3, světlý

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera je vhodná pro... více informací »
Skříň  3
13 890 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera je vhodná pro...

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera je vhodná pro všechny, kteří touží po té nejvyšší kvalitě. Skříň je vyrobená z lamina s ABS hranami v barevném provedení dřeva jasan světlý. Doporučujeme umístit do ložnice, předsíně či šatny. Čtyřdveřová skříň disponuje velkým úložným prostorem za plnými dvířky a zásuvkami. K dispozici máte hned tři prostory za dvířky s věšákovými tyčemi a dvě zásuvky v prostřední části skříně. Čela dveří i zásuvek jsou opatřena kovovými úchytkami. Použitý materiál je o síle 16 až 48 mm. Skříň je k dispozici také v dalších barevných provedeních. Dodáváme v demontu. Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Podívejte se také na další nábytek z této kolekce Cristalera – viz související produkty níže.

Oblíbený a kvalitní výrobek Skříň 3, světlý jde nakoupit bez obtíží na webu v populární kategorii šatní skříně. Nyní získáte podobné výrobky z této populární kategorie za výprodejovou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí špičkové zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento kvalitní a levný produkt Skříň 3, světlý od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít tady nyní opravdu výhodně. Nabídky od 13 890 Kč.