Skříň 3D3S

Šatní skříň z kolekce Gress v dezénu dub sonoma je vyrobená z lamina o síle 16 mm. Skříň je 3 dvéřová a má také 3 zásuvky. Zásuvky mají... více informací »
Skříň  3D3S
9 802 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň z kolekce Gress v dezénu dub sonoma je vyrobená z lamina o síle 16 mm. Skříň je 3 dvéřová a má také 3 zásuvky. Zásuvky mají...

Šatní skříň z kolekce Gress v dezénu dub sonoma je vyrobená z lamina o síle 16 mm. Skříň je 3 dvéřová a má také 3 zásuvky. Zásuvky mají kovové pojezdy. Hrany jsou opatřeny ABS. Boky a desky nábytku z kolekce Gress jsou dýhované pásy z PVC, které nábytek ochrání a dávají mu moderní vzhled. Ergonomické úchytky v barvě matné oceli se ideálně doplňují s barevností jednotlivých dílů. Vnitřní vybavení skříně viz obrázek níže. Dodávané v demontu. Šatní skříň je součástí kolekce Gress.

Neodolatelný výrobek Skříň 3D3S naleznete bez problémů tady na našich stránkách v oblíbené kategorii šatní skříně! Nyní můžete získat unikátní produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci! To ale není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Skříň 3D3S originál od značky FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách nyní ve slevě! Teď v akci 9 802 Kč.