Skříň AGNES 2D

Věšákovou skříň AGNES 2D nabízíme v bílém odstínu. Úložný prostor naleznete na polici v horní části, na šatní tyč... více informací »
Skříň AGNES 2D
8 345 Kč
Ověřit dostupnost
Věšákovou skříň AGNES 2D nabízíme v bílém odstínu. Úložný prostor naleznete na polici v horní části, na šatní tyč...

Věšákovou skříň AGNES 2D nabízíme v bílém odstínu. Úložný prostor naleznete na polici v horní části, na šatní tyč zavěsíte košile, šaty, kabáty. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Dodáváme v demontu. Nábytek z nadčasové kolekce Agnes bude skvěle vynikat nejen ve vaší jídelně či obývacím pokoji, ale také ložnici. Korpusy jsou z lamina, čela dvířek a zásuvek z foliované MDF. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovýsuvné, bílé úchytky plastové, nožky z MDF.

Neodolatelný produkt Skříň AGNES 2D máte možnost pořídit rovněž na našem webu v oblíbené rubrice šatní skříně! Nyní můžete najít jiné produkty z naší sekce za nejnižší cenu! Přední značka FORLIVING s.r.o. prodává kvalitní zboží.! A to ještě není vše! To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se také na další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Skříň AGNES 2D od známého dodavatele FORLIVING s.r.o. máte možnost koupit právě teď u nás skutečně levně. Nyní získáte od 8 345 Kč.