Skříň CRO-21

Šatní skříň Cross 21 nabízíme v řadě moderních dezénů. Skříň za 2 dveřmi poskytuje úložný prostor na 6 poličkách,... více informací »
Skříň  CRO-21
10 059 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň Cross 21 nabízíme v řadě moderních dezénů. Skříň za 2 dveřmi poskytuje úložný prostor na 6 poličkách,...

Šatní skříň Cross 21 nabízíme v řadě moderních dezénů. Skříň za 2 dveřmi poskytuje úložný prostor na 6 poličkách, které doporučujeme zatížit max 5 kg. Na šatní tyče v každé polovině skříně si můžete přehledně zavěsit košile či šaty. Výrazným prvkem jsou černé kovové nožky o výšce 12 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Žádaný produkt Skříň CRO-21 originál od značky FORLIVING s.r.o. jde pořídit aktuálně na webu extra výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 10 059 Kč.