Skříň – kombinovaná

Masiv - smrk. 5x zásuvka, 2x dvířka, 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a... více informací »
Skříň - kombinovaná
20 557 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. 5x zásuvka, 2x dvířka, 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a...

Masiv – smrk. 5x zásuvka, 2x dvířka, 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 42 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.


Super kus Skříň – kombinovaná máte možnost dostat také na webu v oblíbené kategorii šatní skříně! Vyberte si parádní zboží z této sekce za výhodné peníze. Přední značka FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje prvotřídní sortiment. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Skříň - kombinovaná s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. naleznete na našich stránkách nyní skutečně výhodně! Ceny již od 20 557 Kč.