Skříň LAR-10

Šatní skříň Lars se 4 dvířky vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Barevná kombinace sází na jistotu. Bílou barvu... více informací »
Skříň  LAR-10
9 104 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň Lars se 4 dvířky vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Barevná kombinace sází na jistotu. Bílou barvu...

Šatní skříň Lars se 4 dvířky vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Barevná kombinace sází na jistotu. Bílou barvu na předních plochách nábytku můžete kombinovat teplými dřevodekory, které navozují útulný a teplý domov. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Kolekci Lars charakterizuje rafinované provedení úchytek a 12 cm vysoké dřevěné nožky. Nábytek z kvalitního 16 mm silného lamina má navíc ABS úpravu hran. Tím je minimalizováno riziko mechanického poškození či odštípnutí. Prvky systému disponují systémem tichého dovírání. Toužíte-li po trendovém a funkčním bydlení, je kolekce LARS tím pravým řešením.


Ve slevě tento produkt Skříň LAR-10 lze zakoupit mimo jiné na našem webu v oblíbené kategorii šatní skříně! Nyní získáte unikátní kousky z této populární rubriky na pár kliknutí! U nás nabízíme více, máme v nabídce také více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. vyrábí prvotřídní zboží. za parádní cenu!

Zajímavý výrobek Skříň LAR-10 originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete zde za super peníze. Pouze nyní za 9 104 Kč.