Skříň Rea Lary S3/

Skříň Rea Lary S3/200 se 2 posuvnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří jsou hliníkové.... více informací »
Skříň Rea Lary S3/
Skříň Rea Lary S3/200 se 2 posuvnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří jsou hliníkové....

Skříň Rea Lary S3/200 se 2 posuvnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří jsou hliníkové. Vybírat můžete ze široké škály dezénů (viz varianty produktu). Uvnitř skříně na plastových nožičkách stříbrného odstínu a výšce 2 cm naleznete 5 poliček a věšákovou tyč. Komody a skříně z kolekce Rea Lary slovenské výroby doporučujeme do kanceláří, ložnice či do studentských pokojů. Dodáváme v demontu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Skříň Rea Lary S3/ lze nakoupit bez problémů tady na našich stránkách zařazený v kategorii šatní skříně! Nyní si můžete vybrat akční produkty ve zmíněné sekci za outletovou cenu!

Tento designový kus Skříň Rea Lary S3/ od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit zrovna ve výprodejové akci. Akční cena 7 412 Kč.