Skříň Rea Lary S5/

Skříň Rea Lary S5/200 se 3 posuvnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří jsou hliníkové.... více informací »
Skříň Rea Lary S5/
10 358 Kč
Ověřit dostupnost
Skříň Rea Lary S5/200 se 3 posuvnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří jsou hliníkové....

Skříň Rea Lary S5/200 se 3 posuvnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří jsou hliníkové. Vybírat můžete ze široké škály dezénů (viz varianty produktu). Uvnitř skříně na plastových nožičkách stříbrného odstínu a výšce 2 cm naleznete 6 poliček a 2 věšákové tyče. Komody a skříně z kolekce Rea Lary slovenské výroby doporučujeme do kanceláří, ložnice či do studentských pokojů. Dodáváme v demontu.


Hodně žádaný produkt můžete nakoupit nyní tu na našich stránkách v populární rubrice šatní skříně. Nyní můžete koupit další zboží z této známé sekce za super ceny. To ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Skříň Rea Lary S5/ od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít zde nyní ve výprodejové akci. Akční ceny od 10 358 Kč.