Skříň s posuvnými dveřmi Vitres, / bílá

Šatní skříň slovenské výroby s posuvnými dveřmi z kolekce Vitres. Tuto skříň nabízíme z lamina o síle 16mm v dezénu dub sonoma s kombinací... více informací »
Skříň s posuvnými dveřmi Vitres
10 360 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň slovenské výroby s posuvnými dveřmi z kolekce Vitres. Tuto skříň nabízíme z lamina o síle 16mm v dezénu dub sonoma s kombinací...

Šatní skříň slovenské výroby s posuvnými dveřmi z kolekce Vitres. Tuto skříň nabízíme z lamina o síle 16mm v dezénu dub sonoma s kombinací bílé. Umístění doporučujeme zejména do prostorů ložnic, obývacích, ale i dětských pokojů. Dodáváme v demontu.

Tento žádaný produkt máte možnost pořídit bez problémů na webu v populární kategorii šatní skříně. Pořiďte si skvělé kousky z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu! Tato značka FORLIVING s.r.o. nabízí vynikající sortiment. To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. U nás najdete více skvělých produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Skříň s posuvnými dveřmi Vitres, / bílá originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete na našich stránkách teď právě opravdu levně! Akční cena od 10 360 Kč.